شنبه 10 اسفند 1398 7:10
اولین جشنواره نقد کتاب رشته علم اطلاعات

اولین جشنواره نقد کتاب رشته علم اطلاعات و دانش شناسی را در تاریخ ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۵ در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

 

به گزارش لیزنا، اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی ایران (ادکا) در نظر دارد با همکاری انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه شهید بهشتی اولین جشنواره نقد کتاب رشته علم اطلاعات و دانش شناسی را در تاریخ ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۵ در دانشگاه شهید بهشتی برگزار کند.

دکتر محسن حاجی زین العابدینی دبیر علمی جشنواره ضمن بیان اهمیت نقد و نقادی کتب منتشر شده عنوان کرد که از اهداف اصلی برگزاری جشنواره می توان به آسیب شناسی نشر کتاب در حوزه علم اطلاعات و دانش شناسی، کتاب سازی، جذابیت و یا عدم جذابیت آثار منتشر شده و ارتقا وضعیت نشر، ناشران و کیفیت نشر اشاره کرد.

وی افزود: در تلاشیم تا فرصتی برای دانشجویان و پژوهشگران فراهم شود تا بتوانند با بررسی کتب منتشره در حوزه علم اطلاعات و دانش‌شناسی منابع مهم را مشخص کرده و به ناشران برای بهبود کیفیت کتاب ها کمک کنند.


بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره مهلت ارسال آثار۳۱ شهریور ۱۳۹۵ تعین شده است. این جشنواره در ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۵ در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

لازم به ذکر است که در حاشیه جشنواره کارگاه‌ها و نشست های علمی برای استفاده علاقه مندان برگزار خواهد شد.

 

علاقه مندان به ارسال آثار و شرکت در جشنواره می توانند با ایمیل uilisa۲۰۲۰@gmail.com مکاتبه نمایند و یا با شماره های ۰۹۱۹۸۲۹۸۰۴۶ و۰۲۱۲۹۹۰۳۲۰۴ تماس حاصل نمایند.
پرینت