دوشنبه 28 بهمن 1398 8:31
فراخوان دعوت به همکاری کمیته فعالیتهای فرهنگی نمایشگاه کتاب ۲۹

مدیر کمیته فعالیتهای فرهنگی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از انتشار فراخوان همکاری با اصحاب قلم، موسسات و نهادها در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

به گزارش لیزنا، یحیی دهقانی، مدیر کمیته فعالیت های فرهنگی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از انتشار فراخوان همکاری به منظور پر بار تر کردن برنامه های فرهنگی خبر داد و گفت: اصحاب قلم، ناشران، نهادها و سازمان های فرهنگی می توانند برنامه های خود را تا تاریخ ۲۵ اسفند ماه به اطلاع این کمیته برسانند. وی افزود: این اقدام به منظور پربارتر کردن برنامه های فرهنگی نمایشگاه کتاب و بهره گیری هر چه بهتر و بیشتر بازدیدکنندگان و امکان اجرای برنامه های پیشنهادی انجام می شود. طرح ها و برنامه های پیشنهادی پس از بررسی و تصویب به صاحبان اثر اطلاع رسانی خواهند شد.

 بر اساس گزارش منتشر شده از سوی ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، علاقه مندان می توانند فرم فراخوان دعوت فعالیت های فرهنگی نمایشگاه کتاب تهران را با مراجعه به سایت معاونت امور فرهنگی دریافت کنند. همچنین فرم های تکمیل شده بایستی به آدرس اینترنتی farhangi.tbf۲۹@gmail.com   و یا به تلفکس ۶۱۰۹۴۱۹۷  ارسال شوند.

 گفتنی است بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.
پرینت