چهارشنبه 7 اسفند 1398 12:24
آغاز ثبت نام ناشران در نمایشگاه کتاب تهران از امروز

مدیر کمیته ناشران داخلی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از آغاز ثبت نام ناشران برای حضور نمایشگاه خبر داد.

به گزارش لیزنا، محمد رضا توکل صدیقی مدیر کمیته ناشران داخلی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران درباره زمان ثبت نام ناشران در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: مرحله مقدماتی ثبت نام از ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۲ اسفند ماه آغاز خواهد شد و تا ۸ اسفند ماه ادامه خواهد داشت. در این مرحله ناشران با ثبت درخواست خود برای اختصاص غرفه و یا اعطای نمایندگی به ناشر دیگر به عنوان متقاضی غرفه شناخته می شوند و به صورت موقت از آن ها ثبت نام به عمل می آید.

وی افزود: ثبت نام موقت به معنای استحقاق متقاضی برای دریافت غرفه نیست بلکه پس از بررسی درخواست متقاضیان  و داشتن شرایط اختصاص غرفه از طریق پیامک و یا پست الکترونیکی پذیرش ناشران به اطلاع آن ها خواهد رسید. همچنین با اعلام متراژ غرفه و پرداخت صورتحساب از طریق درگاه بانک ثبت نام ناشران قطعی خواهد شد.

توکل صدیقی درباره نحوه ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب عنوان کرد: ناشران می ‌توانند با توجه به زمینه فعالیت‌ خود به یکی از وب سایت ‌های اعلام شده مراجعه کنند. برای این منظور ناشران کودک و نوجوان می‌توانند به آدرس http://www.cacbp.ir ، ناشران دانشگاهی به آدرس http://abup.ir، ناشران آموزشی به آدرس http://www.afnam.ir  و ناشران عمومی به آدرس http://www.ipcu.ir جهت ثبت نام مراجعه کنند.

 بر اساس گزارش منتشر شده توسط ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، ثبت ناشران بخش بین الملل نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

 شایان ذکر است بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.
پرینت