یکشنبه 4 اسفند 1398 10:23
تمدید مهلت شرکت در مسابقه معرفی کتاب لاک پشت پرنده

مهلت شرکت در مسابقه معرفی کتاب لاک پشت پرنده تا پانزدهم بهمن ماه ۱۳۹۴ تمدید شد و گروه سنی شرکت کنندگان هم به دو تا هجده سال تغییر کرده است.

به گزارش لیزنا، برای شرکت در این مسابقه کافیست که کودکان و نوجوانان دو تا هجده سال کتاب محبوب خود را از فهرست کتاب های برگزیده ی لاک پشت پرنده انتخاب و برای بچه های ایرانی معرفی کنند و ویدئوی آن را برای مسابقه ارسال نمایند.

شرایط شرکت در مسابقه عبارت است از:

*   شرکت در این مسابقه برای تمامی دو تا هجده ساله ها آزاد است  

*   کودک و نوجوان شرکت کننده در ابتدای فیلم باید خود را معرفی کند (نام، نام خانوادگی، سن و شهر محل سکونت). اگر کودک شرکت کننده داور جایزه ادبی گوزن زرد است، در معرفی خود به این موضوع اشاره کند.

*   پدر و مادرها می توانند از کودکانشان درباره داستان سوال کنند اما در فیلم حضور نداشته باشند.
*   پدر و مادرها در تصمیم و اجرای فرزندشان دخالت نکنند و اشتباه ‌های احتمالی را تصحیح نکرده و اجرای سلیقه ‌ی خودشان را از کودک نخواهند. افزودن نمک و طنز و خلاقیت‌های جالب باعث افزایش امتیاز شرکت‌کننده می‌ شود.
*   فقط معرفی کتاب‌هایی که به فهرست‌های لاک‌پشت پرنده راه یافته، در مسابقه شرکت داده می‌ شود. علاقه مندان می توانند برای اطلاع از نام این کتاب‌ها به وبلاگ لاک‌پشت پرنده مراجعه کنند. به شرکت ‌کننده‌ هایی که کتاب نویسنده‌ های ایرانی را انتخاب و معرفی می ‌کنند، امتیاز ویژه تعلق می ‌گیرد.
*   پدرها و مادرهای علاقه ‌مند فیلم تهیه شده را از طریق نرم افزار تلگرام به شماره‌ی ۰۹۳۹۳۰۲۱۸۰۶ ارسال کنند. این شماره با شناسه‌ی @gavaznezard فقط برای ارسال فیلم است و امکان تماس تلفنی وجود ندارد.
*   مهلت ارسال فیلم‌ها حداکثر تا پانزدهم بهمن ۹۴ است.

لازم به ذکر است فیلم‌های برتر به انتخاب تحریریه ‌ی ماهنامه ‌ی لاک ‌پشت پرنده در قالب لوح‌ فشرده ضمیمه ‌ی شماره ‌ی سوم ماهنامه ‌ی لاک ‌پشت پرنده (ویژه ‌ی نوروز ۹۵) منتشر می ‌شود و سپس، رأی مردمی نفرات برگزیده را مشخص خواهد کرد. به ده نفر اول هدیه ‌ای به رسم یادبود و از نفر برگزیده تقدیر می شود.

 
پرینت