پنجشنبه 8 اسفند 1398 11:18
کانال اطلاع‌رسانی کنفرانس‌‌ها و ژورنال‌های علمی در تلگرام راه‌اندازی شد

مهدي وجودي مدير سيويليكا از راه اندازي کانال رسمی اين مجموعه در تلگرام به منظور دسترسی هر چه سریع‌تر به فراخوان مقالات کنفرانس‌ها و ژورنال‌های معتبر علمی کشور خبر داد.

به گزارش لیزنا، وجودي مدير اين مجموعه علمي، كه ناشر تخصصی مقالات علمی پژوهشی کشور  است از پژوهشگران، دانشجویان و اساتید خواست با عضویت در این کانال به نشانی https://telegram.me/civilicacom، از آخرین فراخوان‌های علمی پژوهشی کشور در سريع‌ترين زمان ممكن آگاه شوند. سيويليكا كه دهمين سالگرد فعاليت خود را پشت سر مي‌گذارد هم اكنون بيش از ۴۰۰هزار مقاله علمي در خود جاي داده است كه دانش‌پژوهان مي‌توانند با عضويت در اين پرتال از اين مقالات استفاده كنند.

 برای عضویت در کانال سیویلیکا، کافی است با استفاده از مرورگر يا تلفن همراه خود، به لینک https://telegram.me/civilicacom  مراجعه نمایید و بدین ترتیب به صفحه کانال سیویلیکا وارد می شوید.

 توجه كنيد که برای نهایی شدن عضویت شما در کانال و دریافت کلیه فراخوان‌ها، باید روی گزینه JOIN کلیک نمایید.

برای عضویت در کانال سیویلیکا الزاما باید نرم افزار تلگرام بر روی گوشی همراه شما نصب شده و به روز باشد.

 برای اینکه دیگران را به کانال سیویلیکا دعوت نمایید، کافیست عبارت @civilicacom را به دوستان خود در تلگرام ارسال نمایید، بدین ترتیب آنها نیز می توانند بدون هیچ مشکلی در کانال سیویلیکا عضو شده و آخرین اطلاع‌رسانی‌های کنفرانس‌های کشور را دریافت نمایند. توجه نمایید که پس از کاراکتر @ نیاید هیچ فاصله‌ای قرار بگیرد.
پرینت