دوشنبه 28 بهمن 1398 8:32
دیدار نوروزی رئیس کتابخانه ملی با مراجعان

رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ضمن حضور در تالارهای عمومی و تخصصی کتابخانه ملی با مراجعین نوروزی کتابخانه ملی دیدار گفت و گو کرد.

به گزارش لیزنا، صالحی امیری،رئیس کتابخانه ملی ایران، در این بازدید چند ساعته  با اعضای مراجعه کننده به کتابخانه در ایام تعطیلات به گفت و گو و تبادل نظر پرداخت و پیشنهادها و نظرات مراجعین را جویا شد.او در این بازدید اعضای کتابخانه را در جریان برنامه ها و فعالیت های جدید کتابخانه از زمان حضور خود در سازمان قرار داد و  اولویت های کاری سازمان در سال ۹۴ را بیان کرد. مشاور رییس جمهور فرصت تعطیلات نوروزی را فرصت مغتنمی برای آشتی با کتاب و گنجاندن مطالعه در برنامه های روزانه برشمرد و علاقه مندان به کتاب را به حضور در محل کتابخانه ملی دعوت کرد.همچنین اعضای کتابخانه نسبت به برخی ملاحظات و نحوه خدمات کتابخانه نظرات خود را مطرح و پیشنهادهایی به رییس سازمان ارائه کردند. 

یادآور می شود کتابخانه ملی در تمام روزهای تعطیلات نوروز از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۷ بعد ازظهر میزبان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است و به ارائه خدمات به اعضا می پردازد. ضمن آنکه شیفت شب کتابخانه هم در تعطیلات همچون سایر روزهای سال فعال است.علاقه مندان به بازدید از فضای کتابخانه ملی بویژه گردشگران  می توانند با مراجعه به کتابخانه از این محل بازدید و با معماری این بنا و فضاهای متنوع آن آشنا شوند. 

پیش از این عارف نیا مدیرکل حوزه ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی هم گفته بود امسال تمهیداتی اندیشیده شده تا تمام خدماتی که کتابخانه ملی  ارائه می کند در ایام نوروز  برقرار باشد. به همین دلیل عضوگیری هم در ایام نوروز انجام می شود. ضمن آنکه به منظور تشویق بیشتر هموطنان به کتابخوانی تسهیلاتی در نظر گرفته شده که از آن جمله می توان به  تخفیف ۵۰ درصدی  در ایام نوروز برای عضویت در کتابخانه یا تمدید عضویت  اشاره کرد.
پرینت