چهارشنبه 7 اسفند 1398 13:3
مایکروسافت، در لیست با اخلاقها

مایکروسافت برای ۵ سال متوالی، در لیست اخلاقی ترین شرکت های جهان قرار گرفت.

به گزارش لیزنا، مایکروسافت همواره شرکتی موفق و پیشگام در فناوری بوده و همیشه جزو محبوب‌ترین کمپانی‌های دنیا به شمار می ‌آید. موسسه Ethisphere هر سال لیستی از شرکت‌های پایبند به قانون و اخلاقی را منتشر می‌کند، این موسسه، امسال برای پنجمین سال متوالی، نام مایکروسافت را در این لیست خود وارد کرد.

 کسب این جایگاه، دستاورد بزرگی برای مایکروسافت به حساب می ‌آید. این شرکت همواره در صدر شرکت‌هایی بوده که با تعلیم کارمندان و افراد متخصصی در تکنولوژی، به پیشرفت فناوری در دنیا کمک کرده است.

  «Lori Forte Harnick»  مدیرکل روابط عمومی مایکروسافت در وبلاگ این شرکت با ابزار خوشنودی از برگزیده شدن به عنوان یکی از اخلاقی ترین شرکتهای جهان، اظهار داشت: اعتماد، مهم‌ترین عامل برای کسب موفقیت در هر زمینه ایست. ما سخت کار می‌کنیم و همواره در تلاشیم تا اعتماد کمپانی‌ ها و شرکای خود را نسبت به مایکروسافت جلب کنیم و نسبت به کار صادقانه و قانونی، تعهد داریم.  وی افزود:   مایکروسافت، سیاست‌های خود را جهت این امر با موفقیت پیاده کرده است. همه‌ کارمندان  ما نسبت به وظایف تعیین شده برای آن‌ها مسئولیت پذیرند؛ این امر در تمام سطوح این سازمان به طور کامل جا افتاده و پرورش یافته است. از جایگاهی که  کسب کرده ایم نیز بسیار خوشنودیم.  او در ادامه گفت: مشتریان ما در همه نقاط دنیا، از مایکروسافت انتظار دارند تا تکنولوژی را پیشرفت داده و ارزش‌های خود را حفظ کند. ما متوجه هستیم که هنوز کارهای زیادی برای انجام داریم و راه زیادی را باید طی کنیم، با این حال، امیدواریم هرچه زودتر به موفقیت‌های بیشتر دست یابیم.

 گفتنی است موسسه‌ Ethisphere لیست جدید خود را شامل ۱۳۲ شرکت فعال در ۵۰  حوزه مختلف و از ۲۱ کشور منتشر کرده است. کمپانی ‌های سیسکو، T-Mobile، اینتل، ادوبی، گوگل و دل، جزء شرکتهای فعال در زمینه تکنولوژی هستند که در لیست این موسسه  قرار گرفته ‌اند.
پرینت