چهارشنبه 7 اسفند 1398 14:43
«پیامکتاب» در کتابخانه شیخ فضل الله

«پیامکتاب» عنوان برنامه ای است که به صورت هفتگی از سوی کتابخانه شیخ فضل الله نوری خانه فرهنگ نور به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برگزار می شود.

به گزارش لیزنا، در این برنامه که روزهای یکشنبه هر هفته اجرا می شود، مخاطبان می توانند «پیامکتاب» را که شامل سخنان بزرگان در خصوص کتاب و کتابخوانی، جملات فرهنگی، اجتماعی و حتی آخرین اخبار و برنامه کتابخانه است را از طریق ایمیل و یا پیامک به طور رایگان دریافت کنند. این پیام های کوتاه و اثرگذار که به نقل از بزرگان دین و اندیشمندان است، به مخاطبان عضو کتابخانه و اعضای فعال کتابخانه های سطح منطقه به صورت ایمیل و یا پیامک ارسال می شود. 

علاقه مندان برای  دریافت «پیامکتاب» می توانند با ارسال ایمیل و یا شماره تلفن همراه خود به آدرس اینترنتی kh.noor@yahoo.com  از آخرین اخبار کتابخانه و سخنان بزرگان و مشاهیر در خصوص کتاب و کتابخوانی مطلع شوند. همچنین علاقه مندان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر به کتابخانه شیخ فضل الله نوری واقع در بلوار آیت الله کاشانی، بعد از پل حکیم، جنب شهر کتاب مراجعه کنند. شماره تلفن ۴۴۰۶۶۷۵۱ نیز برای پاسخگویی سوالات شهروندان در نظر گرفته شده است. همچنین علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه های فرهنگسرای فردوس می توانند به آدرس اینترنتیferdos.farhangsara.ir مراجعه کنند.
پرینت