جمعه 1 آذر 1398 20:0
اجرای طرح مبادله کتاب در کتابخانه حسینیه ارشاد

مهسا مهدی زاده، مسوول روابط عمومی کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد گفت: 24 طرح مبادله کتاب از 25 تا دوم تیر ماه در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برگزار می‌شودمهدی زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، عنوان کرد: این طرح هر شش ماه یکبار، در ماه‌های آذر و خرداد‌ماه برگزار می‌شود و کتاب‌‌های مازاد کتابخانه در بخش کودک و نوجوان و بزرگسال با موضوع‌های گوناگون، مبادله می‌شود.
مسوول روابط عمومی کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد اظهار کرد: بیش از 200 جلد کتاب در حوزه کودک و نوجوان و 500 نسخه اثر مکتوب برای بزرگسالان در سالن کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برای مبادله عرضه می شود. وی درباره زمان طرح مبادله کتاب در این کتابخانه گفت: این طرح از شنبه تا چهارشنبه( 25 تا دوم تیر ماه) از ساعت 9 تا 14 و پنجشنبه از ساعت 8 و 30 تا 11 و 30 دقیقه در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برگزار می‌شود.
مهدی زاده درباره شرایط مبادله کتاب در این کتابخانه گفت: کتاب‌های مورد تقاضا برای مبادله از سوی افراد در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد مورد ارزیابی کارشناسان قرار می‌گیرد و بعد از ارزشگذاری کتاب مورد تقاضا و اثر انتخاب شده برای مبادله، با توافق طرفین این تعویض صورت می‌گیرد.
وی افزود: استفاده از کتاب‌های چاپ جدید علمی برای آثار مکتوب، ارزش‌داشتن کتاب‌‌ها از نظر محتوایی و کیفی و همچنین انتخاب کتاب با ارزش برابر، از شرایط مبادله کتاب در این کتابخانه است
پرینت